reklama

LG G5 dobrý koncept a přesto propadák

LG G5 dobrý koncept a přesto propadák
2016-07-06T13:38:39+01:00
• 6. 7. 2016
4

LG představilo svůj top model a všichni jsme byli poměrně zvědaví, jaká bude cena nebo co vše telefon bude moci nabídnout. Bohužel cena vše pohřbila hluboko do země, ať už se bavíme o nastavení pro telefon nebo příslušenství, které k němu výrobce dodává. Konečně se dostáváme k výsledkům prodejů top modelů společnosti LG, byť nám jsou známa pouze mlhavá čísla.

dav

Z LG máme však jeden jasný fakt, který byl zprostředkován přímo z nejvyššího vedení: „Nejnovější top modelu G5 společnosti LG se bohužel nepodařilo získat potřební množství prodejů.“ Je to značná škoda, jelikož koncept, se kterým výrobce přišel, není špatný a telefon dále nabízí všechny potřebné specifikace – kvalitní displej, velké úložiště i dostatečnou kapacitu RAM či baterie.

Prodeje, alespoň dle pověstí, stouply na pouhé 2,2 miliony ve prospěch samotného top modelu. To je o 800 tisíc jednotek méně, než bylo předpokládáno. Zákazníci modularitu modelu G5 příliš neocenili, asi proto, že vylepšovat top model za další a další peníze není zrovna hitem. LG se tak drží stále na sedmé pozici, v žebříčku výrobců chytrý telefonů. Prvních šest pak patří Samsungu, Applu, a dokonce i jiným čínským společnostem, jako je Huawei, Xiaomi, OPPO nebo Lenovo.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Ivo Rundt

7. 7. 2016, 9:13
Android aplikace

Špatný nápad, špatně proveden, zabito cenou a malým počtem případných modulů (i když mě samotného nenapadá jaké další moduly bych chtěl). Prostě tudy cesta nevede….

Martin Jeřábek

7. 7. 2016, 0:19

Máte někdo čísla kolik se loni prodalo G4 za tu dobu jako G5.

wil hermes

6. 7. 2016, 20:53
Android aplikace

ten koncept je právě velice špatný. modulární systém je geekovina, která u prémiového přístroje nemá co dělat. tenhle bizarní obojživelník mezi drahým manažerským telefonem a snem geeka (pro který je to prostě drahý), nemohl bohužel dopadnout asi ani jinak

Martin Šárek

6. 7. 2016, 17:58
Android aplikace

Za současných 11 500,- je to skvělý kup. Modularitu nemusí člověk využít. Od začátku jsem byl proti kvůli ceně, ta už ale značně klesla.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim