reklama

Kyocera Hydro Shore – voděodolná novinka za dobrou cenu

Kyocera Hydro Shore – voděodolná novinka za dobrou cenu
2016-07-18T07:20:47+02:00
• 18. 7. 2016

Chytrá zařízení s vyšší odolností nemusíte nutně přeplácet, pokud upřednostníte samotnou funkčnost před celkovým vzhledem a vnitřní výbavou. Jedním vzorným příkladem může být nový model od společnosti Kyocera, která oficiálně uvedla Hydro Shore. Jedná se o chytrý telefon za velmi přijatelnou cenu nabízející průměrnou výbavu pro nenáročné uživatele a zvýšenou odolnost podloženou patřičnou certifikací.

Kyocera Hydro Shore

Přední panel zabírá 5palcový displej s qHD rozlišením a 2megapixelová kamerka. Konstrukce o rozměrech 139 x 72,1 x 9,9 mm dostala do vínku čtyřjádrový procesor Snapdragon 210 od Qualcommu taktovaný jen na frekvenci 1,1 GHz, 1GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 8GB rozšiřitelné paměťovou microSD kartou. Robustní rozměry podtrhuje udaná hmotnost 141 gramů.

Kyocera Hydro Shore

Zadní část obdržela 5megapixelový fotoaparát a baterii s kapacitou 2 160 mAh. Získaná certifikace IP57 předurčuje odolnost vůči vodě do hloubky 1 metr až po dobu 30 minut. Ke všemu i pod hladinou vody lze přijímat příchozí hovory, číst přijaté zprávy nebo používat různé aplikace. Softwarovou stránku zastupuje již poněkud starší systém Android ve verzi 5.1 Lollipop. Nakonec zbývá udat líbivou prodejní cenu 80 dolarů (tj. cca 1 958 Kč).

Zdroj: cnet.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat