reklama

HTC připravuje Desire 10

HTC připravuje Desire 10
2016-07-12T06:29:55+01:00
• 12. 7. 2016

Společnost HTC v současnosti láká na svůj nejnovější top model, který nese jednoduché označení HTC 10. Nyní se začínají pomalinku objevovat informace o zástupci z řady Desire. I u něj dojde pravděpodobně ke změně označení. Zatím jsme byli zvyklí na trojciferná čísla, ale nově bude použito dvouciferné – HTC Desire 10.

Desire 10

První informaci jsme se dozvěděli od @evleak, který poskytl obrázek zadního foťáku. Ten prozrazuje dvojici LED blesků, přičemž součástí bude asi laserové ostření. Dále @evleaks uvedl, že by se tato novinka měla objevit ve třetím čtvrtletí příštího roku.

HTC-Desire-10

Záhy se na čínské sociální síti objevil obrázek zadní strany HTC Desire 10. Samozřejmě si nemůžeme být jistí, jestli se jedná konkrétně o tento model, ale pravděpodobnost zde je. Ani v tomto případě nemáme k dispozici specifikace. Můžeme jen odhadovat, že konstrukce bude tvořena kovem, přičemž pro zadní část bude použit plast.

Spekuluje se, že by se mělo jednat o zástupce střední třídy, čemuž bude odpovídat i cena. Minimálně tedy bude k dispozici Full HD rozlišení, Snapdragon 6xx a 3GB RAM.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim