reklama

GFXBench odkrývá Galaxy Folder 2 od Samsungu

GFXBench odkrývá Galaxy Folder 2 od Samsungu
2016-07-03T09:45:46+00:00
• 3. 7. 2016
Thumbnail

Grafický benchmark GFXBench měl možnost otestovat následovníka modelu Galaxy Folder, který společnost Samsung oficiálně představila v červenci loňského roku, čili druhá generace po roční odmlce nepostrádá smysl. Připravovaný telefon bude opět lákat na véčkovou konstrukci a především citelně výkonnější hardware. Jihokorejský výrobce u prodejním názvu naváže, takže jej samozřejmě pojmenuje Galaxy Folder 2.

Samsung-Logo2

Podle zveřejněného výpisu specifikací v otevřené databázi by zařízení mělo disponovat 3,8palcovým displejem s WVGA rozlišením. Výkonnostní stránku zastoupí čtyřjádrový procesor Snapdragon 425 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz, grafický čip Adreno 308 a 2GB operační paměť RAM. Velikost interní paměti vzrostla rovnou dvojnásobně a uživatelé budou moci využít 16 GB prostoru, přičemž systémová data zaberou pár GB.

Konstrukci ještě zabere 8megapixelový fotoaparát a 5megapixelová kamerka. Uživatelským prostředím bude doprovázet systém Android v nejnovější verzi 6.0.1 Marshmallow. Koneckonců lze očekávat, že tento přírůstek nepřekročí hranice Asie. Avšak není všem dnům konec. Co se týče prodejní ceny, tak loňský model byl v prodeji za 249 dolarů (tj. cca 6 135 Kč) a Samsung rozhodně nebude chtít slevit z nastolené politiky.

Galaxy Folder 2

Zdroj: m.priceraja.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit