reklama

GFXBench odkrývá Galaxy Folder 2 od Samsungu

GFXBench odkrývá Galaxy Folder 2 od Samsungu
2016-07-03T09:45:46+02:00
• 3. 7. 2016

Grafický benchmark GFXBench měl možnost otestovat následovníka modelu Galaxy Folder, který společnost Samsung oficiálně představila v červenci loňského roku, čili druhá generace po roční odmlce nepostrádá smysl. Připravovaný telefon bude opět lákat na véčkovou konstrukci a především citelně výkonnější hardware. Jihokorejský výrobce u prodejním názvu naváže, takže jej samozřejmě pojmenuje Galaxy Folder 2.

Samsung-Logo2

Podle zveřejněného výpisu specifikací v otevřené databázi by zařízení mělo disponovat 3,8palcovým displejem s WVGA rozlišením. Výkonnostní stránku zastoupí čtyřjádrový procesor Snapdragon 425 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz, grafický čip Adreno 308 a 2GB operační paměť RAM. Velikost interní paměti vzrostla rovnou dvojnásobně a uživatelé budou moci využít 16 GB prostoru, přičemž systémová data zaberou pár GB.

Konstrukci ještě zabere 8megapixelový fotoaparát a 5megapixelová kamerka. Uživatelským prostředím bude doprovázet systém Android v nejnovější verzi 6.0.1 Marshmallow. Koneckonců lze očekávat, že tento přírůstek nepřekročí hranice Asie. Avšak není všem dnům konec. Co se týče prodejní ceny, tak loňský model byl v prodeji za 249 dolarů (tj. cca 6 135 Kč) a Samsung rozhodně nebude chtít slevit z nastolené politiky.

Galaxy Folder 2

Zdroj: m.priceraja.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat