reklama

Nové patenty čtečky a tlačítka domů Samsung

Nové patenty čtečky a tlačítka domů [Samsung]
2016-07-03T07:30:53+01:00
• 3. 7. 2016
2

Samsung se čas od času pouští do nových designových kroků a sem tam mu to i vyjde. Mezi poslední podařené pokusy můžeme počítat zaoblené hrany u modelu Edge (S6, S7), který se uživatelům poměrně líbí. Nově dostáváme zprávy o patentech, které si Samsung podal, a jak můžeme vidět, jihokorejský gigant půjde velmi odlišnou cestou, co se týká čtečky otisku prstů.

Samsung-finger-scanner-patents (1) Samsung-finger-scanner-patents

Už na prvním obrázku je vidět, že čtečka otisku prstů se přesunula na vrchol zad zařízení, což vypadá při nejmenším velmi zajímavě, ačkoliv by to mohlo působit problémy uživatelům s menší rukou u větších zařízení. Kamera se pak přesouvá na pravou stranu (z pohledu ze předu, na zádech doleva). Poslední novinkou, zmiňovanou v patentech, je změna tlačítka domů, které je kulaté.

Co se tlačítka domů týká, to by mohlo být umístěno v přímo v displeji jako takovém, ne pod ním. Není zcela jasné, zda gigant plánuje nový krok v technologii, či jen v designu své řady Galaxy S, nicméně se očividně máme na co těšit. A třeba výrobce hodlá přijít s displejem na celé přední straně zařízení. Na jednu stranu se velmi těším, jaké plány a koncepty na nás budou doslova házeny ze všech stran. Ovšem vše má svou stinnou stránku. Tudíž opět nezbývá nic jiného, než čekat na další informace a úniky.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

wil hermes

3. 7. 2016, 8:26
Android aplikace

pravda, atrix jak vyšitej :) jestli někdo dal čtečku na zajímavý místo, je to Sony

Ján Valkovič

VIP 1. 7. 2016, 8:16
Android aplikace

Samsung Galaxy Atrix? :-))
Este ho mam, citacku som nepouzival, ale boto to zaroven tlacidlo ‚power‘ a na 4″ telefone bolo vzdy po ruke, mne ta poloha vyhovovala. Kombinacia mensia ruka a vacsi telefon moze byt problem.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim