reklama

Elephone S7 – čínská kopie Galaxy S7 je na dohled

Elephone S7 – čínská kopie Galaxy S7 je na dohled
2016-07-20T13:45:38+01:00
• 20. 7. 2016

Necelých půl roku po oficiálním představení modelu Galaxy S7 od Samsungu se brzy dočkáme jeho věrné kopie z dílny proslulého výrobce z Číny. Poté, co společnost Elephone uvolnila několik snímků zařízení, si nyní můžeme rozšířit dostupné informace o první potvrzené specifikaci. Čínský producent po vzoru jihokorejského giganta vsadí u designového zpracování na spojení odolného kovu a luxusního skla.

Elephone-S7 Elephone-S7 (4)

Přední část zabere 5,5palcový Full HD displej a milovníci selfie snímků budou mít k dispozici 8megapixelovou kamerku. Výkonnostní stránku posvětí desetijádrový procesor Helio X20 od MediaTeku, 3GB operační paměť RAM po boku interního úložiště o velikosti 32 GB. V zádech zaujme místo 16megapixelový fotoaparát nebo přisvětlovací LED dioda. V závislosti na zvolené variantě se prodejní cena má pohybovat v rozmezí od 99,99 do 189,99 dolarů (tj. cca 2 452-4 658 Kč).

Elephone-S7 (3) Elephone-S7 (2)

I když přesně neznáme výbavu jednotlivých verzí, tak nejvyšší model by měl konkurovat nejnovějšímu modelu MX6 od společnosti Meizu, který byl veřejnosti odhalen v tomto týdnu. Nakonec zůstává nevyřešenou otázkou, zda za uvedenou cenu dokáže vyplnit dřívější spekulace kolem zakřiveného displeje z obou stran při nadstandardní hardwarové výbavě.

Elephone-S7 (1)

Zdroj: androidpit.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim