reklama

Ulefone Future vs. Samsung Galaxy S7 edge sponzorovaný článek

Ulefone Future vs. Samsung Galaxy S7 edge [sponzorovaný článek]
2016-06-07T10:45:31+02:00
• 7. 6. 2016
2

Ulefone jde s bojem proti konkurenci na vyšší level a troufá si na srovnání rovnou se Samsungem Galaxy S7 edge. Výrobce oba modely porovnal v designu a výkonu a prostřednictvím tiskové zprávy s titulkem „Ulefone Future vs. Samsung Galaxy S7 edge“ se s námi podělil o výsledky a zjištění.

Dle Ulefone dokáže jejich bezrámečkový model Future konkurovat Samsungu se zahnutým displejem, přičemž oba jsou prý na pohled stejně úchvatné. Došlo i na srovnání fotoaparátů, přičemž zde jsou výsledky také překvapivé. Ulefone Future pořizuje za dobrých světelných podmínek stejně tak dobré snímky jako Galaxy S7 edge, přičemž i rychlost a kvalita zpracování je stejně dobrá.

Ulefone Future vs. Samsung Galaxy S7 edge

Ulefone dále tvrdí, že jejich displej je lepší a barevně korektnější oproti AMOLED displeji u Samsungu, jelikož u něj jsou prý barevné odstíny příliš teplé. Zároveň ale Ulefone uznává, že jejich telefon v konkurenci s tímto top modelem od Samsungu jen těžko obstojí, jelikož nabízí spoustu jiných zajímavých a lepších parametrů. Stále si však nejen výrobce stojí za názorem, že Ulefone Future je co do designu a výkonu stejně dobrou investicí jako Samsung Galaxy S7 edge.

Sami pak boj těchto dvou modelů můžete zhodnotit po zhlédnutí videa, které si výrobce již tradičně připravil pro názornou ukázku popisovaného tématu. Více o telefonu Ulefone Future si můžete přečíst na oficiálním webu výrobce.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Libor Foltýnek

7. 6. 2016, 11:04

„bezzámečkový“ ?

Přemysl Vaculík

VIP 7. 6. 2016, 11:42

Díky, opraveno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim