reklama

Tablet Jide Remix Pro ovládnut systémem Remix OS

Tablet Jide Remix Pro ovládnut systémem Remix OS
2017-07-17T22:39:19+01:00
• 20. 6. 2016

Značka Jide není v našich končinách nijak výrazně rozšířena, avšak čínská společnost má právě teď nakročeno k tomu, aby se dostala do hlubšího povědomí i mimo domovskou zemi nebo kampaně přes Kickstarter. Platforma Remix OS se základem z mobilního Androidu zahrála významnou roli při vývoji dnes představených novinek a ty můžou zadělat na problémy například konkurenčnímu Microsoftu a jejich Surface zařízením.

Jide Remix Pro (3)

Tablet s neobvyklým systémem

Nový tablet s názvem Remix Pro nabídne 12,1palcový LCD IPS displej s rozlišením 2 160 x 1 440 pixelů. V hardwarové části zaujal místo osmijádrový procesor Snapdragon 652 od Qualcommu po boku grafického čipu Adreno 510, 3GB operační paměti RAM a 32GB úložiště, u něhož nepochybně oceníte podporu paměťových microSD karet. Tělo vyrobené z odolného kovu měří z profilu 6,9 mm a jeho celková hmotnost je 640 gramů.

Jide Remix Pro (1) Jide Remix Pro (1) Jide Remix Pro (4)

Následně záda nesou 8megapixelový fotoaparát a 9 000mAh baterii. Díky přítomným pinů je možné připojit dokovací klávesnici pro vytvoření přenosného počítače. Ostatní výbava počítá s přední 5megapixelovou kamerkou či zmiňovaným systémem Remix OS 3.0, který je založený na Androidu ve verzi 6.0 Marshmallow. Tablet zahájí prvně cestu k zákazníkům v Číně a zároveň výrobce již potvrdil expanzi do celého světa.

Jide Remix Pro (2) Jide Remix Pro (2)

Závěrem lze zmínit další zajímavé novinky s Remix OS, kam patří All-In-One zařízení, a limitovanou edici notebooku Aspire ES1-131 vyvinutý společně s tchajwanským Acerem. Tvrdá práce může Jide brzy přinést velkou úrodu, takže nezbývá nic jiného než těmto projektům fandit a věřit v neustále rozšiřování produktů.

Jide Remix Pro (5)

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim