Tablet Jide Remix Pro ovládnut systémem Remix OS

Tablet Jide Remix Pro ovládnut systémem Remix OS
2017-07-17T22:39:19+02:00
• 20. 6. 2016

Značka Jide není v našich končinách nijak výrazně rozšířena, avšak čínská společnost má právě teď nakročeno k tomu, aby se dostala do hlubšího povědomí i mimo domovskou zemi nebo kampaně přes Kickstarter. Platforma Remix OS se základem z mobilního Androidu zahrála významnou roli při vývoji dnes představených novinek a ty můžou zadělat na problémy například konkurenčnímu Microsoftu a jejich Surface zařízením.

Jide Remix Pro (3)

Tablet s neobvyklým systémem

Nový tablet s názvem Remix Pro nabídne 12,1palcový LCD IPS displej s rozlišením 2 160 x 1 440 pixelů. V hardwarové části zaujal místo osmijádrový procesor Snapdragon 652 od Qualcommu po boku grafického čipu Adreno 510, 3GB operační paměti RAM a 32GB úložiště, u něhož nepochybně oceníte podporu paměťových microSD karet. Tělo vyrobené z odolného kovu měří z profilu 6,9 mm a jeho celková hmotnost je 640 gramů.

Jide Remix Pro (1) Jide Remix Pro (1) Jide Remix Pro (4)

Následně záda nesou 8megapixelový fotoaparát a 9 000mAh baterii. Díky přítomným pinů je možné připojit dokovací klávesnici pro vytvoření přenosného počítače. Ostatní výbava počítá s přední 5megapixelovou kamerkou či zmiňovaným systémem Remix OS 3.0, který je založený na Androidu ve verzi 6.0 Marshmallow. Tablet zahájí prvně cestu k zákazníkům v Číně a zároveň výrobce již potvrdil expanzi do celého světa.

Jide Remix Pro (2) Jide Remix Pro (2)

Závěrem lze zmínit další zajímavé novinky s Remix OS, kam patří All-In-One zařízení, a limitovanou edici notebooku Aspire ES1-131 vyvinutý společně s tchajwanským Acerem. Tvrdá práce může Jide brzy přinést velkou úrodu, takže nezbývá nic jiného než těmto projektům fandit a věřit v neustále rozšiřování produktů.

Jide Remix Pro (5)

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat