reklama

LG X Mach a X Max se připojují k ostatním novinkám

LG X Mach a X Max se připojují k ostatním novinkám
2016-06-20T07:40:35+01:00
• 20. 6. 2016

Před více než 14 dny jsme mohli poprvé spatřit další dva mobilní zástupce do ještě stále čerstvé řady s označením X. Po modelech X Power a X Style jsme tentokrát svědky oficiálního představení novinek X Mach a X Max přímo společností LG. Telefony budou zase zařazeny do střední třídy, kde mohou zaujmout místo ve vyšších patrech. Jihokorejský výrobce oznámí až později přesnou dostupnost a prodejní ceny k jednotlivým zařízením.

LG X

LG X Mach disponuje 5,5palcovým IPS displejem s rozlišením 2 560 x 1 440 pixelů, který pohání šestijádrový procesor o taktovací frekvenci 1,8 GHz a 3GB operační paměť RAM. Vnitřní úložiště zvládne pojmout 32GB dat, přičemž nechybí slot pro paměťové microSD karty. Z rozměrů můžeme vyzdvihnout tloušťku 8,9 mm nebo váhu 150 gramů. V zadní části naleznete 12,3megapixelový fotoaparát, zatímco vpředu čeká 8megapixelová kamerka.

V zadní části nechybí přisvětlovací LED blesk či 3 000mAh baterie. Mezi ostatní specifikace patří systém Android ve verzi 6.0 Marshmallow, funkce dual-SIM, podpora LTE cat. 9, WiFi, Bluetooth 4.1 Low Energy, GPS. Druhý zástupce X Max toho o sobě bohužel moc neprozradil. Výrobce jej prezentuje jen sloganem „velký displej pro větší zážitek ze sledování“. Nakonec někteří mu připisuji podobou výbavu, jako má X Max, s tím rozdílem, že nabídne 6palcový Full HD displej.

LG X (2)

Zdroj: lgnewsroom.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim