reklama

Spoluzakladatel HTC opustil spole─Źnost aktualizov├íno

Spoluzakladatel HTC opustil spole─Źnost [aktualizov├íno]
2016-06-23T12:25:33+02:00
ÔÇó 23. 6. 2016

Psal se rok 2004 a┬áPeter Chou spole─Źn─Ť s┬áCher Wang zalo┼żili HTC. V├Żrobce┬áse dr┼żel na v├Żslunn├ş dlouhou dobu a v jednu dobu tak├ę ud├íval tempo v mobiln├şm pr┼»myslu. V posledn├ş dob─Ť se ale v├Żrobci p┼Ö├şli┼í neda┼Öilo, co┼ż vy├║stilo ke zm─Ťn├ím. Minul├Ż rok do┼ílo na v├Żm─Ťnu CEO, kter├Żm byl po deset let pr├ív─Ť Peter Chou. Byl nahrazen spoluzakladatelkou.

Spoluzakladatel HTC opustil spole─Źnost

Zd├ílo se, ┼że Peter bude v├ęst jen jin├ę odd─Ťlen├ş a soust┼Öed├ş se na inovativn├ş technologie. Av┼íak tehdy do┼ílo k razantn─Ťj┼í├ş zm─Ťn─Ť, o kter├ę se dozv├şd├íme a┼ż nyn├ş. Ji┼ż v z├í┼Ö├ş minul├ęho roku Peter opustil spole─Źnost a vydal se po vlastn├ş ose.

Z├íhy nastoupil na novou pozici ve spole─Źnosti┬áDigital Domain, kterou zalo┼żil James Cameron a nyn├ş je vlastn─Ťn├í firmou┬áSun Innovation. Samoz┼Öejm─Ť vznikla ot├ízka, pro─Ź se to dozv├şd├íme a┼ż nyn├ş, ale odpov─Ť─Ć je prost├í. Peter z├şskal ─Źas na hled├ín├ş nov├ęho uplatn─Ťn├ş, p┼Öi─Źem┼ż do┼ílo k poklidn─Ťj┼í├ş zm─Ťn─Ť. Jestli┼że by byla tato informace uve┼Öejn─Ťna tehdy, mohlo by to m├şt v─Ťt┼í├ş d┼»sledky na stav HTC.

Aktualizováno

Vyj├íd┼Öen├ş spole─Źnosti HTC:

HTC m┼»┼że potvrdit, ┼że a─Źkoliv po zv├í┼żen├ş p┼Öedsednictv├ş ve spole─Źnosti┬áDigital Domain v┬áz├í┼Ö├ş 2015 Peter Chou z┬áfirmy ode┼íel, nad├íle spolupracoval jako poradce, aby HTC umo┼żnil vyu┼ż├şt jeho bohat├Żch zku┼íenost├ş.

Vzhledem k┬átomu, ┼że Peter st├íle s┬áHTC spolupracoval jako poradce v┬áoblasti inovativn├şch projekt┼», jsme nec├ştili pot┼Öebu o t├ęto ud├ílosti informovat, co┼ż z├írove┼ł zajistilo hladk├ę p┼Öed├ín├ş jeho povinnost├ş.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim