reklama

Panasonic uvedl odolný tablet Toughpad FZ-A2

Panasonic uvedl odolný tablet Toughpad FZ-A2
2016-06-19T09:45:00+01:00
• 19. 6. 2016

Společnost Panasonic rozšiřuje nabídku chytrých zařízení pro firemní zákazníky o jeden zbrusu nový tablet. Každopádně o tom neslyšíme poprvé, že tento japonský výrobce necílí vybrané produkty na běžné uživatele. Model nesoucí označení Toughpad FZ-A2 může zaujmout především velmi odolnou konstrukcí a kvalitním hardwarem uvnitř, což se také nakonec razantně promítlo v konečné ceně, nad kterou mávnou rukou opravdu jen firmy s plným uplatněním zařízení.

Panasonic Toughpad FZ-A2

Přední část zabírá 10,1palcový displej s rozlišením 1 920 x 1 200 pixelů, který dokáže reagovat i na prsty přes pracovní rukavice. Uvnitř běží čtyřjádrový procesor Atom x5 Z8550 od Intelu o taktovací frekvenci 1,44 GHz, 4GB operační paměť RAM a 32GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Z rozměrů celé konstrukce si zaslouží zmínku tloušťka 16,4 mm nebo hmotnost ve výši 880 gramů. Při výrobě byla použita slitina hořčíku, která odolá pádům z výšky až 1,2 metrů.

Samozřejmostí je odolnost vůči vodě či prachu. Softwarovou stránku zastupuje systém Android ve verzi 6.0 Marshmallow doplněný o nadstavbu Android for Work Enterprise Security. Základní výbava pokračuje podporou USB typu C, sítí 4. generace, funkcí OTG pro nabíjení jiných zařízení, 8megapixelovou kamerkou a přisvětlovací LED diodou. Firmy mají dále ještě možnost rozšíření o 2D čtečku čárových kódů nebo čtečku čipových karet.

Oficiální prodej má být zahájen v červenci tohoto roku za 939 liber bez daně (tj. cca 32 353 Kč).

Panasonic Toughpad FZ-A2 (2)

Zdroj: realwire.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim