reklama

Panasonic uvedl odolný tablet Toughpad FZ-A2

Panasonic uvedl odolný tablet Toughpad FZ-A2
2016-06-19T09:45:00+02:00
• 19. 6. 2016

Společnost Panasonic rozšiřuje nabídku chytrých zařízení pro firemní zákazníky o jeden zbrusu nový tablet. Každopádně o tom neslyšíme poprvé, že tento japonský výrobce necílí vybrané produkty na běžné uživatele. Model nesoucí označení Toughpad FZ-A2 může zaujmout především velmi odolnou konstrukcí a kvalitním hardwarem uvnitř, což se také nakonec razantně promítlo v konečné ceně, nad kterou mávnou rukou opravdu jen firmy s plným uplatněním zařízení.

Panasonic Toughpad FZ-A2

Přední část zabírá 10,1palcový displej s rozlišením 1 920 x 1 200 pixelů, který dokáže reagovat i na prsty přes pracovní rukavice. Uvnitř běží čtyřjádrový procesor Atom x5 Z8550 od Intelu o taktovací frekvenci 1,44 GHz, 4GB operační paměť RAM a 32GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Z rozměrů celé konstrukce si zaslouží zmínku tloušťka 16,4 mm nebo hmotnost ve výši 880 gramů. Při výrobě byla použita slitina hořčíku, která odolá pádům z výšky až 1,2 metrů.

Samozřejmostí je odolnost vůči vodě či prachu. Softwarovou stránku zastupuje systém Android ve verzi 6.0 Marshmallow doplněný o nadstavbu Android for Work Enterprise Security. Základní výbava pokračuje podporou USB typu C, sítí 4. generace, funkcí OTG pro nabíjení jiných zařízení, 8megapixelovou kamerkou a přisvětlovací LED diodou. Firmy mají dále ještě možnost rozšíření o 2D čtečku čárových kódů nebo čtečku čipových karet.

Oficiální prodej má být zahájen v červenci tohoto roku za 939 liber bez daně (tj. cca 32 353 Kč).

Panasonic Toughpad FZ-A2 (2)

Zdroj: realwire.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim