reklama

Google „slaví“ rok od zavedení nové verze „Můj účet“

Google „slaví“ rok od zavedení nové verze „Můj účet“
2016-06-02T07:48:28+02:00
• 2. 6. 2016

Google v loňském roce oznámil novou verzi části svého portfólia, konkrétně se jedná o lepší rozhraní s bonusy v nastavení účtu. Už se blíží rok, co je nová verze spuštěna a Google to nemůže oslavit jinak, než novými funkcemi. Především se jedna o jednodušší rozhraní pro vyhledávání vašich zařízení, ale to není vše, co vás v části Můj účet čeká nového.

nexus2cee_voice-search

Rozhraní pro nalezení zařízení se nyní značně změní. Samozřejmě funkcionalita a položky nástroje Android Device Manager, které jsme viděli po celé roky, se nijak extrémně nemění. Nově nemusíte zbytečně prolézat vše možné a různě klikat někam, kde si nejste jisti. Nově stačí jednoduše si skrze Google (Google Now popřípadě) přejít na Můj účet, otevřete nastavení a vyhledáte položku Najít telefon.

Následně vyberete zařízení ze seznamu a můžete jej standardně prozvonit, lokalizovat, zamknout, odhlásit či resetovat. Byly též přidány užitečné tipy jako kontaktovat svého operátora. Položky jsou seřazeny tak, jak byste je pravděpodobně mohli použít.

nexus2cee_my-account nexus2cee_findyourphone

Google se snaží postupem času zjednodušit veškeré své rozhraní a můžeme se jistě těšit na další změny. Pro otevření nastavení účtu tak můžete pouze Googlu říci ukaž mi můj Google účet. V prohlížeči si následně pak můžete zobrazit veškeré své nastavení.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim