reklama

Apollo Lite na cestě sponzorovaný článek

Apollo Lite na cestě [sponzorovaný článek]
2016-06-24T15:25:47+02:00
• 24. 6. 2016
1

Je nám jasné, že čínské telefony jsou stále trochu děsivou alternativní cestou pro běžné uživatele v naší malé zemičce. Snažíme se vám však dokázat, seč nám síly stačí, že tomu tak není. Už jen pod našima rukama jich prošlo více než desítky a uživatelů, kteří si i díky nám, pořídili nový telefon, přibývá a stále se zvyšují pozitivní ohlasy na téma čínských telefonů. Abychom vám tak mohli přinést recenze, je občas nutné zjistit, o jaké zařízení máte zájem.

A3123C5E@18357634.042C6A57

Osobně doporučujeme čínské telefony mnoha uživatelům a i ten dnes představovaný u nás uvidíte jako recenzi. Pojďte se tak trochu blíže podívat na Apollo Lie a dejte mu šanci okouzlit vás, i když je to stále produkt malé společnosti, která se snaží ukázat, že obrovské konglomeráty nemusí vládnout světu.

Níže se můžete podívat na dvě videa, z nichž se jedno zaměřuje na hardwarovou výbavu – testy prováděné v laboratořích, bez nichž zařízení není vpuštěno do světa, a softwarová test pomocí benchmarku AnTuTu. Je sice pravdou, že ten nepoví, jak přesně je zařízení výkonné. Ale minimálně jako orientační hodnota je to jistě velmi dobrý ukazatel a je dobré mu alespoň část pozornosti věnovat.

Výrobce se tak snaží ujistit uživatele, že se nejedná o lecjaké zařízení za nízkou cenu – v přepočtu, se slevou, se jedná o přibližně 4850 Kč. To není až tak špatné koupě, vzhledem ke specifikacím, které zřízení svému majiteli nabídne. Abychom jen tak jalově neřečnili, je nutno dodat, že máme zprávy už od pár uživatelů, kteří si zařízení pochvalují.

Pokud si tak zařízení budete chtít pořídit, nebo jen o něm zjistit něco více, můžete buď zajít na stránky výrobce, napsat na oficiální podporu, zajít do internetových obchodů, kde ze zařízení prodává a samozřejmě i nám do redakce. Rádi pomůžeme s výběrem a zodpovíme vaše dodatečné otázky.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Fany VanDaal

25. 6. 2016, 17:12

Nu, docela by mně zajímalo, kde se dá pořídit za necelých 5.000 kč, když ho všude nabízejí za 229 doláčů :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat