reklama

Živá tapeta Fallout 4 – povinnost pro všechny fanoušky

Živá tapeta Fallout 4 – povinnost pro všechny fanoušky
2016-05-19T13:00:07+01:00
• 19. 5. 2016
1

Živé tapety jsou jednou z výhod, které nabízí operační systém Android. Jedná se o pohyblivé obrázky s různými motivy. Jestliže jste fanoušky herní série Fallout, pak byste měli vyzkoušet jednu z vydařených tapet.

unnamed_result

Za vydařenou tapetou stojí samotná společnost Nvidia, která má své vlastní zařízení například známý Nvidia Shield Tablet. Nutno podotknout, že si na živé tapetě dala Nvidia velice záležet a vše vypadá graficky velice dobře. Na obrázku se nachází postavičky v různých polohách, které sice nikam neběhají, ale při pohybu na domovské obrazovce dochází k pohybům jejich částí. V podstatě se jedná o figurky.

unnamed (2)_result

V nastavení si můžete vybrat náročnost, například v možnostech stínů. Taktéž si lze nechat libovolně figurky generovat, což má za následek, že se bude tapeta mírně měnit. Povolit si můžete i detaily v podobě zvětšených zbraní.

unnamed (1)_result

Fallout® 4 Live Wallpaper je ke stažení pro operační systém Android zcela zdarma.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Lukáš Witpeerd

19. 5. 2016, 13:27
Android aplikace

Postavičky v různých polohách xD

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim