reklama

Nová aktualizace „AlwaysOn“ pro řadu S7

Nová aktualizace „AlwaysOn“ pro řadu S7
2016-05-19T16:00:30+01:00
• 19. 5. 2016

Samsung letos, jako každý rok, vydal své nové telefony. Jedná se o TOP modely Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge, který má na bocích zahnutý displej. V poslední době se společnost zlepšila v naslouchání zákazníků a díky tomu se všichni uživatelé těší z častých aktualizací.

Samsung-Galaxy-S7-and-S7-Edge-7-1280x853

V jedné z nejnovějších aktualizací se uživatelé setkají s novinkami u funkce AlwaysOn. Zásadní a v podstatě jedinou změnou je možnost nastavení časového úseku, v jakém se budou AlwaysOn hodiny na vašem displeji zobrazovat. Aktualizace by měla proběhnout automaticky, což však není jistotou ve všech případech. Pokud chcete aktualizovat manuálně, postačí najet do nastavení -> zobrazení -> Always On Display -> o funkci a zde kliknete na aktualizaci.

aogsm

Jestliže vlastníte model Galaxy S7 Edge, můžete si navíc nastavit zobrazení hodin na boku displeje.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim