reklama

Xiaomi Mi Max certifikován u TENAA

Xiaomi Mi Max certifikován u TENAA
2016-05-09T07:50:59+01:00
• 9. 5. 2016
1

Pouze pár dní před oficiální tiskovou konferencí se nám ukazuje finální podoba modelu Mi Max, který společnost Xiaomi představí společně s podstatně vylepšeným náramkem Mi Band 2. Za celým odhalením stojí opět čínský certifikační úřad TENAA a kromě nadstandardní úhlopříčky displeje asi nebude telefon nijak vystupovat z řady. Výrobce do boje proti silné konkurenci nasadí velmi slibnou prodejní cenu.

mi max

V jeho čele bude stát 6,4palcový IPS LCD displej s Full HD rozlišením. Pod ním vyplní místo šestijádrový procesor (1,8 GHz) Snapdragon 650 od Qualcommu doplněný o grafický čip Adreno 510. Případní majitelé dostanou na výběr mezi dvěma variantami. První verze nabídne 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště, kdežto druhá potěší dokonce 3GB operační pamětí RAM a dvojnásobně větším 32GB úložištěm.

Zadní část zabere 16megapixelový fotoaparát, duální LED blesk pro přisvětlení snímků a ještě také snímač otisků prstů. Celkovou výdrž zajistí baterie o velikosti 4 000 mAh. Oficiální představení má proběhnout v průběhu tohoto týdne, takže všechny podstatné informace budou známy zanedlouho. Nakonec prodejní cena za méně vybavenou variantu nepřesáhne ani hranici 200 dolarů (tj. cca 4 716 Kč bez daně).

Xiaomi-Max

Zdroj: mobipicker.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Petr Hošek

9. 5. 2016, 18:01
Android aplikace

Bude to pecka jako vždy od xiaomi, na mě moc velký…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim