reklama

Everbuying.net slaví své narozeniny slevami sponzorovaný článek

Everbuying.net slaví své narozeniny slevami [sponzorovaný článek]
2016-05-09T14:10:14+01:00
• 9. 5. 2016
1

Everbuying.net je opět zde a tentokrát se bude jednat o velké slevy. Obchod totiž slaví své 8. narozeniny. Mimo jiné jsme se dočkali i soutěže o hodnotné tablety, telefony a další zařízení.

Everbuying.net

Každý den na vás budou čekat speciální nabídky s vysokým procentním zlevněním. Dobré slevy se dočkal mobilní telefon Umi Touch (recenze). Ten by vás mohl zaujmout svým perfektním vzhledem a výbavou. Umi Touch běží na nejnovějším operačním systému Android 6 Marsshmallow a má 5,5palcový displej. Ten je navíc chráněn tvrzeným sklem Gorilla Glass 3, který se používá například u Samsungů a LG. Zařízení vás bude stát 149 $ z původních 322 $.

Výstřižek

Mimo jiné jsou zlevněny i chytré hodinky, kterých je na výběr velké množství. Osobně bych doporučil NO. 1 G3 se sportovním zpracováním. Tyto hodinky mají gumový řemínek a jejich displej využívá IPS technologii. Zajímavostí je možnost vložit do zařízení paměťovou micro SD kartu. Samozřejmostí je podpora notifikací a funkcí pro počítání kroků apod. Hodinky jsou za zlevněnou cenu 59 $.

Výstřižek2

Na výběr však máte i z příslušenství v podobě sluchátek, paměťových karet, anebo bluetooth reproduktorů. Na své si přijdou i zájemci o akční kamery. Celou akci naleznete zde. Platnost slev je časově omezena.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

StavebnyStroj

9. 5. 2016, 14:31

Hmmm no neviem u inych predajcov su aj nizsie ceny a to bez nar.zlavy

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim