reklama

Samsung Galaxy Note 6 má přijít s konektorem USB-Type C

Samsung Galaxy Note 6 má přijít s konektorem USB-Type C
2016-05-04T18:30:15+01:00
• 4. 5. 2016
1

Bylo docela překvapení a zároveň zklamání, když byl představen Samsung Galaxy S7 se starým konektorem microUSB. Mnoho lidí tento krok zdůvodňovalo především tím, že Samsung chtěl zachovat kompatibilitu s jeho virtuální realitou Gear VR. Na podzim se však máme dočkat modelu Samsung Galaxy Note 6 s konektorem USB-C a s tím přijde možná i nový model Gear VR.

Samsung Galaxy Note 6

Zatím není úplně jasné, zda bude USB-C použito ve spojení se standardem USB 3.1 nebo se starší verzí. Novější verze však podporuje ještě rychlejší nabíjení díky USB Power Delivery 2.0. Pokud by tedy Samsung použil nový konektor, pravděpodobně by přichystal i nový Gear VR, o tom ale zatím nemáme žádné zmínky.

Samsung Galaxy Note 6 má mimo to přinést voděodolné tělo po vzoru nynějšího top modelu a dále má disponovat čtečkou duhovky jako třeba Lumie 950. U procesoru se předpokládá použití toho nejlepšího na trhu – tedy buď Snapdragonu 820 nebo Exynosu. Možná však dojde k použití ještě novějších čipů, které budou teprve představeny. Nakonec nezbývá doufat, že se k nám Note 6 dostanete a nemine český trh jako jeho předchůdce.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

wil hermes

4. 5. 2016, 23:25
Android aplikace

vydat telefon bez usb c je docela solidní fail v dnešní době, snad to s note konečně zvládnou :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim