reklama

Ulefone Future s nekompromisním výkonem sponzorovaný článek

Ulefone Future s nekompromisním výkonem [sponzorovaný článek]
2016-05-04T17:00:47+01:00
• 4. 5. 2016

Ulefone Future patří do kategorie telefonů, které mají svou velikost skoro na úrovni phabletů. Jeho výkon je nekompromisní a přináší velmi výkonný procesor s osmi jádry.

Výstřižek

Zařízení má velikost displeje 5,5 palce, displej je chráněn tvrzeným sklem Gorilla Glass 3. Rozlišení se zastavilo na fullHD. Všechny české uživatele potěší přítomnost podpory LTE sítí v ČR. Využívat můžete dvě SIM karty najednou. Future využívá i horkou novinku, kterou je USB C.

Výstřižek

Přední fotoaparát má rozlišení 5 MPx a hlavní zadní pak 16 MPx. V naprosto plné výbavě je i čtečka otisku prstu, jenž je umístěna na pravém boku. Přítomným procesorem je MTK6755 s osmi jádry běžících na frekvenci 1,95 GHz, což je velmi vysoká hodnota. Pro plynulý běh systému bude zařízení využívat neskutečné 4 GB. Grafický čip je taktéž velmi výkonný a jedná se přesně o Mali-T860MP2.

Výstřižek

Operačním systémem je nejnovější Android ve verzi 6 Marshmallow. Využívat pro své soubory můžete úložiště s kapacitou 32 GB. To se dá rozšířit o dalších 128GB.

Tento telefon lze řadit k těm, které vám v podstatě přináší to nejlepší, co můžete v současné době koupit. Nyní je Ulefone Future ve slevě v obchodě Everbuying.net za skvělou cenu 199 $. Pokud vás zajímají i další slevy, pak rozhodně doporučuji kouknout na výprodej ke dni matek zde.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim