reklama

Obchod Play ukazuje velikost aktualizace aplikace

Obchod Play ukazuje velikost aktualizace aplikace
2016-05-03T07:00:46+02:00
• 3. 5. 2016

Obchod Play je snad nejdůležitější aplikací v celém Androidu. Zajišťuje toho velmi mnoho a přeci jen snadné nainstalování aplikací je samo o sobě více než dost. Nicméně právě tato funkce delší dobu postrádala část, která jí chyběla. Pokud si například chcete stáhnout určitou aplikaci, v popisu vidíte její velikost, která je většinou uvedena v megabajtech a sem tam i v gigabajtech.

nexus2cee_Screenshot_20160501-154520

Menší problém však nastává, pokud  přijde aktualizace dané aplikace. Dodnes se nezobrazovalo nic a prakticky jste před kliknutím na tlačítko „aktualizovat“ nemohli zjistit, jak velký nový balíček je. To je bohužel vše. Pokud tak budete mít v budoucnu dostupnou aktualizaci nějaké aplikace, můžete se navíc podívat, kolik místa v telefonu vás to bude stát.

Ano, jedná se opravdu o minoritní aktualizaci a ano, většina uživatelů si toho pravděpodobně nevšimne. Ale v dnešní době, kdy každý megabajt je důležitý, se můžete rozhodnout ještě před samotnou aktualizací aplikace, zda opravdu má cenu plýtvat místem, či nikoliv. To je velké plus a myslím, že to značná část uživatelů ocení.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat