reklama

iOS 10 má přinést HomeKit aplikaci a vylepšené Apple Music

iOS 10 má přinést HomeKit aplikaci a vylepšené Apple Music
2016-05-09T14:30:00+01:00
• 9. 5. 2016

Vývojářská konference WWDC, kde Apple tradičně každý rok představuje nové verze svých operačních systémů se blíží, a tak začínají unikat první informace. Letos se dočkáme již desáté verze systému iOS a nyní se dozvídáme některé novinky. Přibude totiž pravděpodobně aplikace HomeKit pro ovládání domácnosti a Apple Music se má dočkat inovace.

homekit-ft

HomeKit již dnes plně funguje a jedná se o platformu, která se stará o propojení vaší domácnosti s telefonem s iOS. Ovládat tak můžete třeba světla, zámky, teplotu, klimatizace a mnohé další přístroje. Tuto platformu umí dokonce využívat i Siri, a tak stačí říci třeba: „Zhasni světla.“ Bohužel ale stále neexistuje jednotná aplikace, která by všechna nastavení/zařízení zobrazila na jednom místě. To se má od verze iOS 10 změnit.

Další novinkou má být vylepšená aplikace pro Apple Music. Má dojít ke zpřehlednění celého rozhraní, které má být především černobílé. Také má prý dojít k odstranění sekce Connect ve spodní liště a má se tak tato služba dostat více do pozadí. Nově mají být také podporovány texty písniček. Celkově má dojít k zatraktivnění celé služby.

Co dalšího a zda se tyto spekulované novinky objeví v iOS 10, se dozvíme 13. června v rámci úvodní konference na WWDC.

Zdroje: macrumors.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim