reklama

Mapy.cz přinášejí Panorama a 3D pohled v nové verzi aplikace

Mapy.cz přinášejí Panorama a 3D pohled v nové verzi aplikace
2016-05-09T15:57:16+02:00
• 9. 5. 2016

Vývojářský tým Mapy.cz nespí a přináší další aktualizaci pro své mobilní aplikace. Jejich největší novinkou je tentokrát služba panorama, která vám umožní podívat se na nasnímané ulice, a pak také 3D. To však není vše, dále jsme se dočkali několik menších úprav a vylepšení především na iOS verzi aplikace.

mapy.cz mapy.cz mapy.cz

Službu Panorama a 3D naleznete v detailu každého místa hned nahoře. Pokud se zde tyto tlačítka neobjeví, není na daném místě tato služba podporována. Na Androidu vyžadují tyto funkce Android 5.0 a novější. Další novinkou je možnost posílat fotky k místům přímo z aplikace a také přibyla integrovaná zpětná vazba na iOS. Potěší také vylepšení uživatelského rozhraní na tabletech iPad. Nakonec došlo k osazení nové přihlašovací obrazovky.

Nová je pak také ikonka aplikace, která je nově zelená s písmenem M. Tu jsme již dříve mohli vidět u verze na Windows Phone. Každopádně nová verze je nyní dostupná ke stažení na Android a iOS. Vývoj na Windows Phone/Windows 10 Mobile byl momentálně zastaven.

logo-app Mapy.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID

logo-app Mapy.cz Seznam.cz a.s. Zdarma iOS

Zdroj: facebook.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat