reklama

Huawei G9 bude představen 4. května

Huawei G9 bude představen 4. května
2016-05-02T08:15:18+01:00
• 2. 5. 2016

Huawei si pro tento rok připravilo modely P9 a P9 Plus. Existuje ještě varianta Lite, ale nedočkala se takové slávy. Nyní bychom se měli dočkat dalšího modelu – Huawei G9. Ten by měl stavět na základech top modelu, ale měl by mít nižší cenu. Ačkoliv nejsou známé všechny specifikace, tak se dá odhadovat, že konstrukce bude plastová.

Huawei G9

Co se týče předpokládané výbavy, tak i v tomto případě bychom měli očekávat displej s 5,2palcovou úhlopříčkou s Full HD rozlišením. O výkon by se měl postarat procesor Kirin 650 s osmi jádry a maximální taktovací frekvencí 2 GHz. Ten bude doplněn o 3 GB paměti RAM. Na zadní straně se bude nacházet 13MPx foťák a přední strana ponese 8MPx kamerku.

Huawei G9 Huawei G9

Všemu bude dodávat energii baterie o kapacitě 2900 mAh. Nebude chybět čtečka otisků prstů. Samozřejmostí je Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou EMUI. Tloušťka novinky by měla být 7,5mm. Smutnou zprávou může být absence USB-C. Cena by se měla pohybovat na čínském trhu kolem 1688 juanů (cca 6 200 Kč).

Ačkoliv by se mohlo zdá, že se jedná jen o přejmenovaný model Huawei P9 Lite, tak se zde najdou odlišnosti. Tudíž se jedná o nový model.

Zdroj: androidspin.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim