Domů » Články » Android »
Aktuálně nejvyšší model společnosti Samsung se dočká odolnější varianty s názvem Galaxy S7 Active. Tuto zprávu potvrzuje najednou hned několik úniků. Prvním zdrojem informací je grafický benchmark GFXBench s očekávanými specifikacemi, kdežto druhý únik přináší snímky připravovaného telefonu. Pokud máte využití k těmto druhům zařízení, tak byste jej určitě neměli přehlédnout, protože nebude žádným ořezávátkem.
Nová Active verze Galaxy S7 nabídne 5,5palcový displej s QHD rozlišením (2 560 x 1 440 pixelů). Hardwarová stránka bude zahrnovat čtyřjádrový procesor (2,1 GHz) Snapdragon 820 od Qualcommu a 4GB operační paměť RAM. Případní majitelé dostanou k využití 32GB úložiště, z něhož 9 GB zaberou systémová data. O 0,4 palce větší displej by se mohl zasloužit o větší baterii do zad. V současnosti je maximum 3 600 mAh u varianty Galaxy S7 Edge.
Odolnost vůči prachu a vodě navíc doplní vojenská certifikace MIL-STD-810G, která se postará o ještě vyšší úroveň odolnosti. Mezi ostatní prvky výbavy lze zařadit 12megapixelový fotoaparát s LED diodou, přední 5megapixelovou kamerku, snímač otisků prstů a v neposlední řadě systém Android v předinstalované verzi 6.0.1 Marshmallow. Ten bude samozřejmě překryt vlastní nadstavbou od jihokorejského výrobce.
Zdroj: winfuture.de
Domů » Články » Android »
Gigantický tablet od Lenova zachycen v GFXBench
Google zveřejnil Gboard, alternativní klávesnici pro iOS
Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.
💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.
Marius Strandum
28. 6. 2016, 16:56ihhh