reklama

Android O – první zmínka nebo jen chyba?

Android O – první zmínka nebo jen chyba?
2016-05-22T15:34:28+01:00
• 22. 5. 2016
1

Čas od času sami výrobci prozradí informace o budoucích novinkách. Například nedávno Samsung uvedl, že Android N ponese označení 7.0. Nyní zde máme něco podobného, ale otázkou je, jestli se jedná o chybu, nepochopení marketingových expertů nebo se jedná o oficiální informaci.

Novinka je spojena s nedávno představenými smartphony Moto. Ty jsou zatím dostupné zejména v Indii a právě tam se objevila informace slibující budoucí aktualizace. Je celkem běžné, že výrobci začínají lákat na Android N. Oficiálního uvedení se dočkáme později v tomto roce, přičemž je k dispozici beta verze pro Nexusy. Takže nic neobvyklého.

Android O

Avšak Lenovo (potažmo Motorola) uvádí jako oficiální informaci, aspoň v tuto chvíli, že konkrétně Moto G4 Plus dostane také aktualizaci na Android O. Této verze se dočkáme až za rok v podobě Developer Preview a ve své podstatě bude Android O k dispozici pro Nexusy až za 1,5 roku.

Je zde samozřejmě možnost, že se jedná o záměr a Motorola/Lenovo ví více, případně si již pohrávají s alfou Androidu O. Pokud je vše pravdivé, budou se moci budoucí majitelé Moto G4 Plus těšit z toho, že dostanou aktualizaci i na Android O.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

wil hermes

23. 5. 2016, 7:38
Android aplikace

osobně to vidím na marketingový tah, aby bylo vidět, že to s updatováním myslí vážně.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim