reklama

Lenovo Vibe C – nový LTE model pro nenáročné

Lenovo Vibe C – nový LTE model pro nenáročné
2016-05-22T11:40:17+01:00
• 22. 5. 2016
1

Nový model Vibe C od společnost Lenovo je jasným důkazem toho, že i chytrá zařízení s výbavou charakteristickou pro základní třídu si mohou poradit například se sítěmi 4. generace. Čínský výrobce v tichosti spustil oficiální prodej nového telefonu, který jako první pořídí uživatelé z Chorvatska. Mobilní novinka tímto rozšiřuje produktovou řadu Vibe, kde mimo jiné naleznete podstatně lépe vybavené přístroje.

Lenovo Vibe C

Přední část disponuje 5palcovým displejem s HD rozlišením a pouze 2megapixelovou kamerkou. Pod ním vyplňuje místo čtyřjádrový procesor od neupřesněného dodavatele společně s 1GB operační pamětí RAM nebo 32GB úložištěm. Pokud si nevystačíte se základní kapacitou, tak majitelé mají k dispozici slot pro paměťové microSD karty. Celkovou výdrž telefonu má pod kontrolou baterie o velikosti 2 300 mAh.

Zadní partie nabízejí 5megapixelový senzor fotoaparátu a přisvětlovací LED diodu. Softwarovou stránku zaštiťuje operační systém Android v předinstalované verzi 5.1.1 Lollipop. Jak bylo zmíněno již v úvodu, tak zařízení dokáže spolupracovat s LTE sítěmi. Prodej byl oficiálně zahájen v polovině minulého týdne za cenu 698 kun (tj. cca 2 524 Kč bez daně). Obchod eKupi k nákupu ke všemu přidává jako dárek selfie tyč.

Vibe C Vibe C (2)

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

No nevím co na to Chorvati ale u nás s tímhle mrzákem neuspějí. To už je bída i pro děti když se jim k sociálním sítím nevejdou hry. Takový telefony vyrábět by měl bejt trestnej čin😉

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim