reklama

Vernee Thor – 3 GB RAM, Android 6.0, LTE a čtečka otisku prstů sponzorovaný článek

Vernee Thor – 3 GB RAM, Android 6.0, LTE a čtečka otisku prstů [sponzorovaný článek]
2016-04-11T14:27:09+02:00
• 10. 4. 2016

Internetový obchod Gear Best nabízí všelicos, nicméně čas od času se na trhu objeví model, o němž je dobré si říci a který samotný přeprodejce propaguje. Dnes se tak podíváme na zajímavý Vernee Thor, jehož jméno už od začátku evokuje cosi záhadného. Výrobce se příliš netají, jak je telefon tvořen a níže tak můžete vidět i jeho části, jež jsou přehledně naskládány vedle sebe.

vernee-thor

Vernee Thor

Poměrně malý telefon sice nedisponuje výkonem jako top modely některých známých výrobců, ale to už tak od telefonů v nižší cenové kategorii bývá. Thor nám tak nabízí 5palcový displej s HD rozlišením, což je dostatečné na takovouto velikost displeje. Vespod je vyzdviženo hardwarové tlačítko domů a zbylá jsou označena jen lehce.

Na přední straně najdeme standardní 5MPx kamerou, na zádech pak 13MPx hlavní fotoaparát, společně s přisvětlovací diodou a kulatou čtečkou otisku prstů. Pod odnímatelným krytem najdeme baterii o kapacitě 2 800 mAh, slot pro microSD kartu a slot pro SIM kartu. Jako SoC byl vybrán již známý MediaTek MT6753 s taktovací frekvencí 1,3 GHz, osmi jádry a grafickým čipem Mali-T720.

To není vše. K dispozici má uživatel samozřejmě 3GB operační paměť, jak už bývá zvykem, a 16GB interní úložiště. To už není příliš, ale podpora microSD karty tento malý problém vyřeší velmi jednoduše. Co se týká konektivity, máme zde podporu Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 a LTE se standardními frekvencemi. Navíc však telefon disponuje i podporou frekvence 800 MHz, což je pro nás velmi důležité.

Na této sestavě pak běží Android 6.0 Marshmallow, což není špatné, vzhledem k tomu, že se jedná o nejnovější vydanou verzi Androidu.

vernee-thor2

Kde si mohu telefon Vernee Thor zakoupit?

gearbest

Telefon si můžete koupit (předobjednat) na stránkách internetového obchodu Gear Best, kde jej najdete se slevou za cenu 99,99 $, takže cena je v přepočtu přibližně 2371 Kč. Doprava je z čínského skladu zdarma.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim