reklama

Huawei začíná lákat na Honor 5C

Huawei začíná lákat na Honor 5C
2016-04-10T18:00:03+02:00
• 10. 4. 2016

Společnost Huawei s největší pravděpodobností chystá rozšířit svoji řadu chytrých telefonů ve střední třídě. Po modelu Honor 5X brzy může přijít nástupce modelu Honor 4C. Odpovídá tomu zveřejněná pozvánka na tiskovou konferenci, která by mohla patřit telefonu nedávno uniklému na snímcích. Čínský výrobce se bude chtít vyrovnat stále rostoucí konkurenci minimálně na domácím trhu, kde nyní jednoznačně dominuje Xiaomi.

Honor 5C

O chystaném Honoru 5C sice neznáme skoro žádné informace, ale existují nějaké zprávy od důvěryhodných zdrojů, že dojde k několika razantním vylepšením. První velkou změnou projde designové zpracování. Následovat bude čipová sada Kirin 620, kterou vystřídá výkonnější Kirin 650 s osmi jádry. Na ten jsme mohli naposledy narazit u čerstvého modelu P9 Lite. Zatím poslední známou specifikací je podpora sítí 4. generace (cat. 6).

Uniklý propagační materiál obsahuje čísla 4.13, z čehož lze vyvodit datum 13. dubna. Ovšem poslední spekulace zmiňovaly datum až 28. dubna. Čínský gigant si každopádně bude muset pospíšit, protože Xiaomi, Lenovo a už i Meizu mají venku velké množství novinek, které připravovanému Honoru 5C nevytvářejí příliš lehkou cestu. Nicméně Huawei měl dostatek času na přípravy, takže nemusí házet flintu do žita.

Honor

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim