reklama

WWDC 2016 – Siri prozrazuje datum konánĂ­ aktualizováno

WWDC 2016 – Siri prozrazuje datum konánĂ­ [aktualizováno]
2016-04-19T07:25:16+02:00
• 19. 4. 2016

Apple každoročně pořádá vlastní vývojářskou konferenci WWDC 2016 (Worldwide Developers Conference), přičemž rozesílá standardním způsobem informace o datu a místě konání. Tentokrát jsme se dočkali prostřednictvím Siri, ale otázkou je, jestli se jedná o náhodu, nebo úmysl.

wwdc 2016

Oficiální stránky Applu nejsou aktualizované a stále odkazují na minulý ročník. Jen Siri prozrazuje datum, když se jí zeptáte. Konkrétně uvádí rozmezí 13. až 17. června, přičemž místem je standardně San Francisko. Další informace již neposkytla. Snad Apple brzy aktualizuje své stránky a my se dozvíme více.

Minulý rok jsme se dočkali představení iOS 9 a hudební služby Apple Music. V tomto ročníku očekáváme uvedení iOS 10, přičemž dostupnost bude až druhé části roku. Taktéž se očekává druhá generace hodinek Apple Watch, o kterých toho moc nevíme. Zatím se spekuluje jen o tenčí konstrukci. Jakmile se dozvíme další informace o WWDC 2016, budeme vás informovat.

Aktualizováno

Nakonec jsme se dočkali potvrzení přímo na stránkách Applu. Původní datum se potvrzuje a my se nyní můžeme těšit na novinky, které si pro nás Apple připravil.

Screenshot (29)

Zdroje: 9to5mac.com, theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim