reklama

OnePlus 3 prošel testem v GFXBench

OnePlus 3 prošel testem v GFXBench
2016-05-07T22:57:35+02:00
• 27. 4. 2016
1

Samozvaný Flagship Killer se dočká další generace. Odpovídá tomu únik z benchmarku GFXBench, kde byl pravděpodobně nalezen již třetí zástupce společnosti OnePlus, a to tentokrát pod kódovým označením Rain A3000 (OnePlus 3). Čínský výrobce má zároveň představit ještě jeho druhou variantu. Ta je zatím známa pod číselným označením A3003. Největším rozdílem mezi nimi bude asi jen ve vnitřní hardwarové výbavě.

OnePlus 3

V jeho spárech najdete 5palcový displej s Full HD rozlišením. O výkon se bude starat čtyřjádrový procesor Snapdragon 820 (2,1 GHz) od Qualcommu napojený k 6GB operační paměti RAM a 64GB úložišti. Druhá varianta by měla dostat rovnocennou výbavu. Akorát s tím rozdílem, že operační paměť RAM klesne na 4 GB, což je v dnešní době stále konkurenceschopné. Navíc displej vpředu obohatí 8megapixelová kamerka.

Zadní část nabídne 16megapixelový fotoaparát, který dokonce zvládne natáčet videa ve 4K kvalitě. Zbývající výbava pokračuje ve standardu, jako je technologie NFC, Bluetooth nebo GPS. Podle posledních informací dojde k oficiálnímu představení 28. května. Nakonec start prodeje by mohl být zahájen už od 6. června. Ohledně prodejní ceny nepadlo zatím jediné slovo, ale lze očekávat opět střídmou hodnotu.

Rain A3000 A3000

Zdroj: winfuture.de

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Lukáš Biel

28. 4. 2016, 6:49

Paráda, konečně OnePlus, kterej je slušně vybavenej a není to pádlo. Tato značka je mi velice sympatická, ale zatím neudělala telefon, kterej bych chtěl.
Mrzí mě, že zrušili sandstone záda, ty byly parádní

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim