reklama

Inbox získává nové funkce

Inbox získává nové funkce
2016-04-20T18:29:00+02:00
• 20. 4. 2016

Vývojáři v Googlu zapracovali do emailové aplikace Inbox nové funkce, které opět mají zjednodušit práci s ohledem na konzumování informací. Tentokrát jsme se dočkali hned několika novinek, které se snaží zkrátit čas strávený nad aplikací a korespondencí.

První zajímavou novinkou je slučování konverzací v rámci jedné události. Pokud se více emailů týká jedné akce, sloučí se do sebe a vy tak vidíte jen jednu položku. Po jejím otevření získáte hlavní přehled důležitých informací, přičemž na konci jsou uvedeny emaily, které se toho týkají.

bowling

Odkaz na animaci

U seskupování ještě zůstaneme. Pokud odebíráte novinky prostřednictvím emailu, Inbox vám je nově seskupí do jedné zprávy a vybere zajímavé odkazy, které zobrazí v jednoduchém přehledu. Na konci taktéž budete mít k dispozici všechny zprávy, které vám byly doručeny.

techcrunch-newsletter

Odkaz na animaci

Inbox se také nově naučil ukládat odkazy na stránky. Nově vám tak bude stačit sdílet webovou stránku do aplikace Inbox a následně vybrat položku Uložit. Samozřejmě budete mít stále možnost odeslat stránku přes email. Dokonce jsme se v tomto případě dočkali rozšíření pro Chrome v podobě doplňku, skrze který si můžete uložit odkaz na web na počítači přímo do Inboxu.

savemobile

Odkaz na animaci

Nové funkce by měly bát dostupné v dohledné době na Androidu i iOS.

logo-app Inbox by Gmail Developer Zdarma iOS logo-app Inbox by Gmail Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: gmail.googleblog.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim