reklama

Huawei P9 přijde s kamerou vyvinutou ve spolupráci s Leicou

Huawei P9 přijde s kamerou vyvinutou ve spolupráci s Leicou
2016-04-03T07:45:54+01:00
• 3. 4. 2016
2

Společnosti Huawei a Leica již letos v únoru oznámily určitý typ spolupráce, který by mohl jim oběma leccos přinést. Nyní bylo na konferenci odhaleno, co to přesně bude. Jak už vidíte v nadpisu, spolupráce byla zaměřena na ještě nepředstavený top model Huawei P9, který by měl disponovat duální zadní kamerou. Snímač tak vznikl z jejich spolupráce.

Ce8x_4dWIAANtsw

„Pracovali jsme se na představení našeho nového top modelu Huawei P9, a to za spolupráce firmy Leica,“ řekl Guo Ping na tiskové konferenci. Mezitím se na světlo světa dostal snímek odhalující další informace. Na zadní straně můžeme vidět název společnosti Leica, 27mm ohniskovou vzdálenost a světelnost 2.2/f.

V následujících týdnech se ukáže, zda spolupráce stála opravdu za to a fotografie pořízené top modelem pro letošní rok jsou budou na vysoké úrovni. Vše se dozvíme v následujících týdnech.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Filip Krejdl

3. 4. 2016, 11:28
Android aplikace

Světelnost nic extra. Jsem na to zvědavej. :)

Světelnost nic extra? Samozřejmě světelnost lze srazit až na nějakých 1,4 nicméně takový objektiv se pohybuje v řádech desetitisíců a nepatří mezi žádný standard. Běžné zrcadlovky mají 3,5 a víc. Lepší objektivy pak 2-2,8. Světelnost pod dva nění vůbec běžná byť je k dispozici. Co je ale důležitější světelnost je jen jeden z prametrů a ne vždy je ku prospěchu. U mobilů je světelnost obvykle snáze dosažitelná,ale opět záleží i na dalších faktorech od kvalitního snímače po kvalitní optiku. Jinak zvědavý jem rozhodně také.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim