reklama

Auto Date Time Stamp on Photo – datum a čas pořízení přímo na fotce

Auto Date Time Stamp on Photo – datum a čas pořízení přímo na fotce
2016-04-18T09:15:18+02:00
• 18. 4. 2016
4

Kvalitní fotoaparáty na mobilních zařízeních mají za následek to, že obyčejní lidé k focení v podstatě už nic jiného nepoužívají. Díky tomu může rostoucí počet fotografií v galerii zapříčinit to, že zapomenete, kdy byla fotka vyfocena. V takových situacích vám pomůže tato aplikace.

Auto Date Time Stamp on Photo umožňuje velmi jednoduchou pomoc, když nechcete neustále vzpomínat, kdy byla fotka pořízena, anebo nechcete ztrácet čas hledáním těchto informací v detailech fotografie. Auto Date Time Stamp si nastavíte dle svých potřeb, datum a čas pak můžete mít přímo na své fotce umístěn napevno. Jedná se o velmi dobrý způsob, který známe již z historie, kdy některé fotoaparáty tyto údaje na fotky přikládaly automaticky.

unnamed_result_1 unnamed_result unnamed (4)_result

V aplikaci si můžete nastavit v podstatě vše, co potřebujete. Máte volbu fontu, jak bude text vypadat, taktéž se dá upravit barva písma, ale i pořadí, jak bude datum s časem vyobrazeno. Zvolit se samozřejmě dá i přesné umístění.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result

logo-app Datum + čas stampfotografie Ebizzinfotech Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

PetrJelinek

18. 4. 2016, 20:19

Zvolit se samozřejmě dá i přesné umístění…

Až po zaplacení, pane.

Ladislav Polický

18. 4. 2016, 16:36

Každý trochu inteligentní prohlížeč fotografií umožňuje nastavit, abych detaily včetně data viděl hned při prohlížení. Ne, toto opravdu není potřeba.

Vojtěch Navrátil

18. 4. 2016, 10:04
Android aplikace

But why… ne teď vážně, určitě to spoustu lidem bude vyhovovat, já ale mám k vypáleným datům na fotkách averzi, díky rodinným fotkám s datem a hrozivou kvalitou.

Marek Šťastný

18. 4. 2016, 14:51
Android aplikace

Souhlas

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim