reklama

LeEco Le 2 objeven u čínské TENAA

LeEco Le 2 objeven u čínské TENAA
2016-04-18T08:30:00+02:00
• 18. 4. 2016

U nás již několikrát vzpomínaný LeEco Le 2 prošel přes poslední důležitý zdroj informací, a to čínský telekomunikační a regulační úřad TENAA. Přitom naposledy jsme mohli telefon zpozorovat v grafickém benchmarku GFXBench. Kromě potvrzených specifikacích máme dnes k dispozici také tradiční fotografie, které odhalují jeho skutečnou podobu. Čínský výrobce nebude rozhodně chtít ve srovnání s konkurencí zůstat pozadu.

LeEco Le 2

V jeho čele stojí 5,5palcový Full HD displej, který doplňuje přední 8megapixelová kamerka. Uvnitř běží desetijádrový procesor Helio X20 od MediaTeku pod taktovací frekvencí 2,3 GHz po boku 3GB operační paměti RAM a 32GB úložiště. Informace týkající jejího rozšíření nejsou v tuto chvíli dostupné. Každopádně nejbližšímu příbuznému LeEco Le Max Pro nedělají paměťové microSD karty problém. Novinka měří 151,1 x 74,1 x 7,7 mm a váží 153 gramů.

Záda ponesou 16megapixelový fotoaparát, přisvětlovací LED diodu a 3 000mAh baterii. S největší pravděpodobností uvnitř najdete systém Android v nejnovější verzi 6.0 Marshmallow vedle vlastní nadstavby od LeEco. Pokud vás zajímá datum oficiálního představení, tak ten výrobce zatím neoznámil. Vzhledem k získané certifikaci, kterou potřebují k zahájení prodeje, má nyní všechno ve svých rukou právě LeEco neboli LeTV.

LeEco Le 2 (2)

Zdroj: phoneradar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim