reklama

Aplikace Stream.cz přichází na chytré televize Apple TV a Android TV

Aplikace Stream.cz přichází na chytré televize Apple TV a Android TV
2016-04-28T08:40:57+02:00
• 28. 4. 2016
1

Společnost Seznam.cz nespí a přináší aplikaci Stream.cz, která je již dnes dostupná na některých televizorech Samsung a LG, také na Android TV a Apple TV. Obě aplikace plně dodržují design jednotlivých platforem a umožňují tak snadné a pohodlné ovládání.

ju

Seznam se také pochlubil, že současné aplikace pro chytré televizory Samsung a LG již zaznamenaly přes půl milionu stažení a jen letos v březnu v nich jednotlivé pořady zaznamenaly 1 600 000 zhlédnutí. Je tak logické, že rozšiřuje možnosti sledování internetové televize Stream.cz i na další televizní platformy. Konkrétně je podporována Apple TV 4. generace a novější a pak také Android TV. Mezi další funkce mimo samotné přehrávání patří podpora titulků a hlasové vyhledávání.

Podrobnější informace, jak aplikace nainstalovat, naleznete na této stránce. Mimo to chystá Seznam také další aplikaci pro chytré televize, a to Pohádky.

logo-app Stream.cz Developer Zdarma iOS logo-app Stream.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID

Zdroj: stream.seznamblog.cz

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Martin Novotný

28. 4. 2016, 8:42
Android aplikace

nevim jak vy,ale ja uz ji mam na LG uz dlouho…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim