reklama

Moto – 9. června máme očekávat novinky

Moto – 9. června máme očekávat novinky
2016-04-23T07:41:08+01:00
• 23. 4. 2016

Společnost ZUK představila nadějně vyhlížející smartphone Z2 Pro. Na samotné akci byl i Yang Yuanqing (CEO Lenova) a novinářům sdělil, kdy se plánuje další akce. Konkrétně jim nastínil, že máme očekávat novinky už 9. června.

motorola

Více informací neprozradil, ale za poslední dobu se objevilo hned několik spekulací kolem nových modelů. V první řadě by mělo Lenovo představit další generaci smartphonu Moto G. Není zcela jasné, jestli se bude jednat o dva modely nebo jeden. Náznaky poukazují na existenci Moto G4 Plus a Moto G4.

Zřejmě bude tato akce věnovaná cenově dostupnějším modelům, jelikož se hovoří také o dalším nástupci Moto E. Bohužel jsou v tomto případě spekulace velmi minimální. Pravděpodobně bude mít další generace větší displej. Současný model nabízí 4,5 palce, nový by měl mít 5 palců.

Opět by se měla cena u Moto E pohybovat na nejnižší možné hranici. Můžeme jen doufat, že v tomto případě Lenovo už sáhne například po HD panelu a 2GB RAM. Yang Yuanqing také před nedávnem řekl, že všechny smartphony v rámci řady Moto budou obsahovat čtečku otisků prstů.

Více informací nemáme v tuto chvíli k dispozici. Ani nebyla samotná akce ohlášena oficiálně, tudíž může dojít ještě ke změnám. Jestli se dočkáme i vyšších modelových řad, nevíme.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim