reklama

Aplikace Fotoaparát Google možná získá funkce z Goggles

Aplikace Fotoaparát Google možná získá funkce z Goggles
2016-03-27T09:53:39+01:00
• 27. 3. 2016
1

Google nabízí v Obchodě Play aplikaci Goggles, díky které můžete vyhledávat a případně identifikovat objekty, nápisy či jiné věci. Aplikace se dá použít i pro čtení QR kódů. Bohužel poslední aktualizace se datuje do roku 2014 a zatím to vypadalo, že ji Google spíše zruší.

logo-app Google Goggles Google Inc. Zdarma ANDROID

Nyní se ale objevují spekulace, které naznačují budoucí vývoj. Zřejmě oficiální aplikace pro focení od Googlu získá funkce z Goggles. Mohli bychom tak jednoduše dohledávat informace o okolí i v reálném čase. Dokonce by mohla přibýt podpora možnosti ukázání na objekt, přičemž by systém zobrazil informace a případně i dostupnost. Zdroj také poskytl obrázek, jak by takové vyhledávání pomocí ukázání mělo vypadat.

wakeup

Nebylo specifikováno, kdy se tak stane, nebo co všechno bude do oficiální aplikace od Googlu integrováno. Avšak si nemyslím, že by Google měl pracovat na podobných funkcích do doby, než bude aplikace Fotoaparát Google disponovat rozšířenými funkcemi pro focení a natáčení. Konkurence nabízí větší možnosti, zejména v oblasti manuálního ovládání.

logo-app Fotoaparát Google Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: slashgear.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

David Nejeral

27. 3. 2016, 11:37
Android aplikace

Ty QR kódy by stačily, aby nebyla potřeba další aplikace

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim