reklama

Clash Royale – první dojem

Clash Royale – první dojem
2016-03-04T07:15:37+02:00
• 4. 3. 2016

Finské studio Supercell nám v minulosti představilo zajímavé a mezi mobilními hráči velmi oblíbené tituly jako Clash of Clans nebo Boom Beach. Oba dva tituly však na mě neudělaly příliš dobrý dojem kvůli zpracování nákupu v aplikaci, který vede k pay to win. A pokud nechcete utrácet za imaginární měnu, budete se muset smířit s dlouhým čekáním a bojováním s over power protivníky.

cls_royl-ingame

Nyní však přichází Clash Royale, který snoubí herní prvky známé například z karetní hry Hearthstone Heroes of Warcraft a postavy kultovní strategie Clash of Clans. Na zpracování si vývojáři dali záležet, a tak je hra graficky velmi dobře zpracovaná, a to včetně detailů postav a prostředí. U malých obrazovek to sice nepostřehnete, ale u větších uhlopříček je hra pěkně propracovaná a působí velmi dobře.

Jde vidět, že si vývojáři dali záležet. Inspiraci karetní hrou Hearthstone však vývojáři nezapřou. Tutoriál je totiž jako vejce vejci tutoriálu již zmiňovaného Hearthstone Heroes of Warcraft. Na druhou stranu možností, jak seznámit hráče s tímto typem hry, není mnoho. A tak si vývojáři zaslouží malou pochvalu za to, že se nepouštěli do neznáma a využili již vyzkoušený a příjemně stavěný tutoriál.

Clash Royale na první dojem zapůsobila velmi a měl jsem opravdu problém se od ní odtrhnout. Uvidíme, zda si svůj náboj udrží i v pozdějších úrovních a neobjeví se u ní neduhy, které mně osobně kazily zážitek z hraní dalších her od studia Supercell.

cls_royl-menu

logo-app Clash Royale Supercell Zdarma ANDROID logo-app Clash Royale Developer Zdarma iOS

Zdroj: supercell.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Wetter

Androiďák se zájmem o mobilní technologie všeho druhu. Jsem nadšenec převážně mobilních her, ale nebráním se i jiným herním platformám.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat