reklama

Apple uvedl nové pásky pro Apple Watch a zlevnil je

Apple uvedl nové pásky pro Apple Watch a zlevnil je
2016-03-21T18:38:42+01:00
• 21. 3. 2016

Hodinky Apple Watch jsou tady s náma již nějaký pátek. Představeny byly již v na podzim roku 2014 a do prodeje se dostaly před rokem. Než se ale dočkáme plnohodnotné druhé generace, vypustil Apple další nové pásky pro současnou generaci.

apple-iphone-se-ipad-pro-event-verge-228

Nejprve se nezapomněl Tim Cook pochlubit, že jsou Apple Watch nejprodávanější chytré hodinky a že jsou s nimi uživatelé spokojeni.

Představeny byly nové nylonové pásky v různých barvách směrované především pro ženy. Dále byly představeny nové sportovní pásky v barvách jako žlutá nebo modrá. Nakonec bude také uvedena do prodeje černá varianta pásku milanese.

Nakonec největší novinkou ohledně jablečných chytrých hodinek je jejich zlevnění. Základní nejnižší verze totiž bude nově začínat na 299 dolarech. Ostatním variantám ale zůstanou pravděpodobně ceny zachovány

apple-iphone-se-ipad-pro-event-verge-254

Aktualizováno

Nejlevnější hodinky Apple Watch Sport jste si mohli včera pořídit přímo u Applu za cenu 10 990 Kč. Po dnešní keynote cena klesla na 9 490 Kč. Jedná se tak o slevu 1 500 Kč u menšího modelu (38 mm). V případě většího modelu (42 mm) se jedná o stejnou slevu – nově stojí 10 990 Kč.

Zdroj: live.theverge.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim