reklama

Alcatel Idol 4 přijde ve variantě Mini

Alcatel Idol 4 přijde ve variantě Mini
2016-03-26T14:45:59+01:00
• 26. 3. 2016

Společnost TCL v současné době produkující telefony Alcatel má v následujících plánech výrobu zmenšené varianty modelu Idol 4. Verze Mini se však nebude vázat k očekávanému Idolu 4 Pro s Windows 10, ale k základnímu provedení běžící pod Androidem. Čínský výrobce si nedokázal uhlídat ty nejpodstatnější informace. Zařízení bude dostupné v několika variantách, které od sebe odliší základní hardwarová výbava.

Alcatel Idol 4

V jeho čele bude stát 5palcový displej s HD rozlišením a přední 5megapixelová kamerka na populární selfie snímky. O výkon se má postarat čtyřjádrový procesor MT6738 nebo osmijádrový procesor MT6750 dodaný MediaTekem. Mnohem větší možnosti přinese variabilita u operační paměti RAM a interního úložiště. Mají existovat různé možnosti poskládané z 1GB, 2GB, 3GB operační pamětí RAM a 8GB, 16GB, 32GB úložiště.

Zadní část zabere 13megapixelový fotoaparát, přisvětlovací LED dioda a 2 400mAh baterie. Jak bylo zmíněno již v úvodu, tak operační systém zastoupí Android v zatím neupřesněné verzi. Jedním z největších lákadel samozřejmě bude snímač otisků prstů, který ukryli do domovského tlačítka. Vzhledem k očekávání velkého množství různých variant nelze určit přesnou prodejní cenu. Cenovka u základního modelu se má pohybovat v rozmezí od 9-15 000 korun v závislosti na verzi.

Zdroj: venturebeat.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim