reklama

Xiaomi Mi Band 1S – vylepšený náramek s měřičem tepu sponzorovaný článek

Xiaomi Mi Band 1S – vylepšený náramek s měřičem tepu [sponzorovaný článek]
2016-02-12T17:46:29+01:00
• 12. 2. 2016

Společnost Xiaomi je jedna z nejrychleji rozrůstajících se firem, co se týká mobilního odvětví. Prakticky se vměstnává do všech možných oborů a snaží se uplatnit všude možně. Zabývá se také výrobou chytrých náramků a po starším modelu přišel na trh model Mi Band 1S. Prakticky se jedná o vylepšenou verzi, s níž si nyní můžete měřit tepovou frekvenci. To samozřejmě není vše.

201511091840482940

Xiaomi Mi Band 1S

Je velmi těžké si pořídit chytré hodinky za rozumnou cenu, byť čínské firmy se snaží pokrýt i tuto kategorii produktů. Nicméně chytrých náramků je pomálu. Pojďme se tak podívat na vylepšený model Mi Band 1S, který toho nabídne poměrně velké množství. Velmi tenký náramek je vyroben z příjemného materiálu a na ruce tak uživatel nemá pocit, že nosí bůhví co. Na přední straně najdeme pouze tři diody, jež ukazují nabití baterie – indikace pro lepší přehled. Blikání pak může upozornit na notifikace. Ačkoliv v případě přijmutí oznámení je lepší si nastavit vibrace, jež lze nastavit na opravdu silnou úroveň.

Náramek pak nabízí sledování spánkového rytmu, krokoměr nebo různé grafy a vyhodnocení vaší denní, týdenní či měsíční aktivity. Osobně bych také vyzdvihl funkci zabezepčení. Prakticky stačí jen spárovat náramek s telefonem, nastavit bezpečné zařízení a je to. Speciálně pak pro zařízení Xiaomi mají vylepšení, které způsobí, že při vzdálení zařízení od náramku se automaticky telefon uzamkne – je pak nutné použít nastavené heslo pro odemčení. U ostatních telefonů je tato funkce též, avšak vzdálenost, při které se tato funkce aktivuje, se zvětšuje – u podporovaných telefonů se jedná o půl metru, což je odzkoušeno různými uživateli.

Za zmínku jistě stojí 45mAh baterie a vzhledem k tomu, že náramek nedisponuje displejem, může se výdrž vyšplhat až na měsíc, což není málo a leckterý uživatel to jist ocení.

201511091842405426

Kde si mohu chytrý náramek Xiaomi Mi Band 1S zakoupit?

gearbest

Chytrý náramek si můžete koupit na stránkách internetového obchodu Gear Best, kde jej najdete se slevou i v evropském skladu za cenu 26,36 $, což je v přepočtu přibližně 635 Kč. Doprava je však z čínského skladu zdarma a za trochu nižší cenu.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim