reklama

Apple vydal třetí veřejnou betaverzi iOS 9.3

Apple vydal třetí veřejnou betaverzi iOS 9.3
2016-02-12T09:39:00+01:00
• 12. 2. 2016

Po nedávném vydání první betaverze iOS 9.3 jsme byli vcelku překvapeni několika novinkami. Překvapující tedy byl spíš fakt, že nová verze přináší nějaké větší novinky. Nyní vychází třetí betaverze iOS 9.3, která se ale spíše soustředí na vyladění nových funkcí. Přesto nabízí například Apple News dostupné pro Českou Republiku.

maxresdefault

Velkou novinkou verze 9.3 je režim Night shift, jehož ikonka byla dokonce přidána do Control Center. Tam se ale v režimu na šířku špatně zobrazovala, tento problém tato beta řeší. Další asi největší novinkou je zpřístupnění News u nás v tuzemsku. Tato aplikace vám umožní v povedené aplikaci prohlížet novinky ze světa. Podpora služby Wi-Fi Calling byla rozšířena pro operátora Verizon v USA, takže to se nás moc netýká. Nakonec došlo k opravě spousty chyb, jak to tak již bývá.

night

Finální verze iOS 9.3 se dočkáme asi až na jaře. Pokud byste měli zájem si veřejnou betaverzi nainstalovat, podívejte se na náš návod zde.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim