reklama

Qualcomm potvrzuje, že LG G5 bude disponovat Snapdragonem 820

Qualcomm potvrzuje, že LG G5 bude disponovat Snapdragonem 820
2016-02-18T07:35:14+01:00
• 18. 2. 2016

Společnost LG oficiálně uvedla jen pár faktů týkajících se vydání nového top modelu G5. Ovšem přesné specifikace jsou stále utajeny. To však nezastavilo jednoho z gigantů mobilního odvětví, aby se nezmínil o nadcházející události. Qualcomm na svém Twitteru uveřejnil příspěvek – viz obrázek níže, v němž se zmiňuje o 21. únoru, společnosti LG a jeho nejnovějším čipu pro mobilní zařízení, jež nese název Snapdragon 820.

Qualcomm confirms LG G5 will use Snapdragon 820 AndroidAuthority

Je sice pravda, že nikde není zmíněn model G5, avšak nikdo nepředpokládá, že by byl Snapdragon 820 nasazen do zařízení v střední třídě. Bohužel se zatím navenek dostalo příliš mnoho informací a jedna naneštěstí vyvrací tu druhou. To je dost velký problém, jelikož nelze přesně určit, co se bude nový top model společnosti přesně obsahovat a přiznejme si to, kdo by nechtěl vidět úniky ještě před představením zařízení. Bohužel si tak budeme muset ještě pár dní počkat, avšak stojím si za názorem, že to bude stát za to.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim