reklama

Leagoo Talk-Band: napůl náramek, napůl handsfree sponzorovaný článek

Leagoo Talk-Band: napůl náramek, napůl handsfree [sponzorovaný článek]
2016-02-08T13:36:25+01:00
• 8. 2. 2016

Čínská společnost Leagoo se dosud zaměřovala jen na výrobu mobilních telefonů, nyní však přišla se zcela novým produktem, kterým je chytrý náramek Leagoo Talk-Band. Ten zaujme především nápaditým designem, který kombinuje kovovou hlavní část a kožené náramky. Ty lze navíc odepnout a vyměnit za jiné, aby produkt lépe odpovídal vašemu vkusu.

V náramku se nachází procesor s velmi nízkou energetickou náročností, takže na jedno nabití byste měli vydržet opravdu dlouho. Samozřejmostí jsou taktéž senzory, které monitorují vaši aktivitu, včetně spánku, a náramek vám následně poskytuje zpětnou vazbu o vašem životním stylu.

_47A9802

Kromě toho poskytne náramek i některé funkce chytrých hodinek, například zobrazí notifikace, přičemž na SMS zprávy lze i jednoduše odpovědět diktováním textu.

Co je ovšem nejpodstatnější funkcí a vychytávkou, je možnost vyjmout hlavní část náramku od zbytku, přičemž oddělitelná část slouží jako handsfree, které si jednoduše umístíte k uchu a můžete tím pádem hovořit i při jízdě autem. Po skončení hovoru lze vše opět složit dohromady, z handsfree se tedy rázem stane opět náramek na vašem zápěstí.

_47A9796 _47A9798

Zajímavou funkcí je také chytré boční tlačítko, které může posloužit jako odemykací tlačítko pro váš telefon. Lze tedy jednoduše vynechat zadávání hesla a další složitosti, jen přiblížíte náramek k telefonu a stisknete tlačítko, poté se telefon sám odemkne.

K dostání je náramek ve třech barevných provedeních, kterými jsou perlová bílá, grafitová černá a šampaňská zlatá. Náramky jsou k dispozici také v několika provedeních, a to nejenom barevných, ale liší se i použitým materiálem. K dostání jsou silikonové náramky odolné proti prachu, bakteriím, UV záření a zároveň jsou antialergické.

_47A9784

Pokud toužíte po něčem více elegantním, lze sáhnout po koženém náramku, který rozhodně působí lepším dojmem, než silikon a i v kombinaci s kovem vypadá více než dobře. Více informací o náramku Leagoo Talk-Band si můžete přečíst na oficiálním webu výrobce.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim