reklama

Fitbit Alta – fitness náramek a modní doplněk v jednom

Fitbit Alta – fitness náramek a modní doplněk v jednom
2016-02-07T17:00:11+01:00
• 7. 2. 2016

Největší světový výrobce nositelných zařízení v počtu prodaných kusů rozšiřuje svoji nabídku chytrých náramků o jeden nový přírůstek. Společnost Fitbit zahajuje prodej modelu s názvem Alta, který bude nejen každodenním společníkem při fitness aktivitách, ale zároveň ho můžete vzít bez starosti do společnosti. Americký výrobce navíc nastavil už v úvodu přijatelnější cenu než u většiny jiných náramků ve svých řadách.

FitBit-Alta-1 gsmarena_001

Novinka Alta má od pohledu spíš blíže k tradičním náramkům než klasickým chytrým hodinkám. Nicméně po funkční stránce zvládá to, co většina obdobných zařízení. Malý vertikální displej zobrazuje informace o ušlých krocích, denní statistiky nebo upozornění ze spárovaného zařízení. Přesněji si změříte celodenní aktivity, spánek, automaticky rozpoznávají cvičení, zobrazují připomínky, příchozí volání, přijaté zprávy nebo události z kalendáře.

FitBit-Alta-2 fitbit-alta-h1

Co se týče výdrže baterie, tak výrobce slibuje celých 5 dní a nocí bez potřeby nabíjení. Jediným nedostatkem je absence snímače tepové frekvence, za což možná můžou poměrně malé rozměry. V základním prodejním balení sice naleznete jen obyčejný pásek z gumy, ale dokoupit lze kožený (59 dolarů) nebo kovový (99 dolarů) náramek. Cena v předprodeji byla stanovena na 129 dolarů (tj. cca 3 131 Kč).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim