reklama

Aktualizace pro OnePlus X opravuje problematiku s kamerou

Aktualizace pro OnePlus X opravuje problematiku s kamerou
2016-02-29T07:30:43+01:00
• 29. 2. 2016

Měsíc zpět přišla aktualizace OygenOS 2.2 pro zařízení OnePlus X, avšak uživatele trápil problém s kamerou, který doslova zaplavil některé části fór výrobce a nyní se zdá, že by tomu mohl být konec. Momentálně výrobce podsouvá 9,5MB aktualizaci, jež má za cíl odstranit problém s kamerou.

Obvykle trvá i měsíc, než se k většině uživatelů dostane aktualizace, avšak nyní výrobce prohlásil na svém blogu, že chce opravnou aktualizaci dostat na všechna zařízení během 48 hodin, což je velmi odvážné a chvályhodné.

Pro ty, kteří si nejsou vědomi, co aktualizace minulý měsíc přinesla, ještě zmíním detaily. OxygenOS 2.2 přinesl manuální režim pro fotoaparát, ukládání fotografií na microSD kartu už v základní aplikaci a opravy pro Indii a některé další minoritní změny.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim