reklama

Ukázala Nokia v novém videu připravovaný smartphone?

Ukázala Nokia v novém videu připravovaný smartphone?
2016-01-19T18:29:33+01:00
• 19. 1. 2016
1

Na konci tohoto roku by se měla Nokia vrátit na trh mobilních telefonů. Minimálně jí to dovoluje smlouva s Microsoftem, která stanovila, že do konce roku 2016 nesmí vyrábět a prodávat telefony se značkou Nokia. To se ale netýkalo tabletů, čehož využila tato finská společnost a uvedla Nokii N1 – první tablet s konektorem USB typ C.

Již se na internetu vyskytuje pár spekulací a úniků kolem připravovaných smartphonů. Očekáváme, že během následujících měsíců se objeví ještě celá řádka informací. Mezi tím se zřejmě Nokia připravuje na návrat, aspoň z hlediska marketingu. Například bylo vydáno video slibující návrat Nokie mezi lídry v oblasti technologií a inovací.

V tomto videu se objevil již zmíněný tablet Nokia N1 a mimo to lze zahlédnout několik smartphonů. Ačkoliv se nedá jednoznačně tvrdit, že jsou to připravované novinky, tak dávají prostor ke spekulacím.

bscap0002 bscap0003

bscap0001

Snad se dočkáme tohoto staronového hráče. Můžeme jen doufat, že přijde se zajímavými smartphony, které jen tak nezapadnou mezi konkurencí.

Zdroj: concept-phones.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

deniss hooper

19. 1. 2016, 18:35
Android aplikace

Hlavně ať si do mobilů zase dají Windows a můžou to zrovna zabalit. Ale věřím tomu že tak blbí už nebudou. Ale jinak je mi to jedno, protože jsem Nokii nikdy neměl. Bohužel mě nějak neoslovila. Ale to je věc názoru..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim