reklama

Švýcaři si vystřelili z Apple Watch

Švýcaři si vystřelili z Apple Watch
2016-01-08T11:40:26+01:00
• 8. 1. 2016
6

Hodinky značky H Moser & Cie vyrábějící tradiční mechanické hodinky nikdy neoplývaly chytrými funkcemi. Kupodivu firma představila nový model Swiss Alp Watch, náramně se podobající chytrým hodinkám Apple Watch, jsou téměř stejné. Ba co víc, pěkně si z nich vystřelili, jelikož jsou opět pouze mechanické. Jejich novým mottem se stává:

„Získejte život zpět, pořiďte si mechanické hodinky.“

Je to taková recese švýcarského průmyslu na příchod hodinek od Apple, Sony, LG, Samsung a jim podobným. Pokud to má být konec klasických hodinek, H Moser & Cie bude bojovat do poslední chvíle. Celá tahle sranda stojí 25 000 dolarů, což se může zdát jako nehorázná suma, nicméně v omezeném množství 50 kusů se po nich jen zapráší. Navíc tady máme na výběr speciální edici Apple Watch za 17 000 dolarů. Na závěr máme produktové video, které imituje již několikrát zmíněné hodinky Apple. Nakolik tento marketingový tah uspěje, si netroufáme odhadovat. Koupili byste si klasické mechanické hodinky, chytré, nebo jste na ně zanevřeli úplně?

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Jiří Pleskot

8. 1. 2016, 20:12
Android aplikace

Jako sranda je to dobrý, ale nechápu proč za to chtějí 25K, vždyť to je víc než Apple watch.

Deuce Monroe

8. 1. 2016, 14:11
Android aplikace

Jsou pěkný a nemusí být ani smart. :-)

Karel Schmiedberger

8. 1. 2016, 13:55

Zvláštní, že to ten chlap ve videu nosí na pravé ruce.

Lukáš Vaculík

8. 1. 2016, 13:58

Popravdě také nosím hodinky na pravé straně, což většina leváků nosí a není psané pravidlo, na které ruce hodinky nosit. Ale jste všímavý :)

HonimirNedochvilny

8. 1. 2016, 17:11

Hodinky je opravdu lepsi nosit na ,,druhe“ ruce – je to vuci nim setrnejsi

Lukáš Vála

8. 1. 2016, 11:46
Android aplikace

Jsem zastánce technologií a všeho chytrého.. Ale hodinky nosim zásadně mechanicke s obnaženým strojkem miluju ten pohled jak se to ve vnitř hýbe. A jsem zastánce mechanických hodinek elegantních.. Pro ženy jsou šperky náušnice náhrdelníky synonymem.. pro muže to mají být hodinky A mají vypovídat o majiteli

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim