reklama

Sony Xperia C6 – uniklé rendery prozrazují bezrámečkový design

Sony Xperia C6 – uniklé rendery prozrazují bezrámečkový design
2016-01-31T09:15:05+01:00
• 31. 1. 2016
5

Na internet se prostřednictvím Twitter účtu OnLeaks dostal velmi kvalitní render smartphonu Sony Xperia C6. Je tomu jen pár dnů, co jsme měli příležitost prohlédnout si uniklé fotografie tohoto modelu, nyní však dostáváme o podobě nové Xperie daleko lepší představu.

Telefon je, alespoň co se přední strany týče, velmi podobný modelu Xperia C5 Ultra, záda vypadají odlišně. Co na první pohled zaujme, je především šířka rámečku okolo displeje, téměř žádný zde totiž nenalezneme. Touto designovou zajímavostí by tedy telefon mohl mírně vystoupit z davu.

sony-xperia-c6-leaked-render-1024x754

Kromě vzhledu se toho o Xperii C6 mnoho neví, spekuluje se ale o procesoru, kterým by měl být osmijádrový MediaTek Helio P10 taktovaný na 2 GHz. Dále se hovoří i o displeji, který by mohl disponovat rozlišením Full HD a úhlopříčkou mezi pěti a šesti palci.

To je bohužel prozatím vše, co lze o tomto telefonu sdělit. Naštěstí na více informací nebudeme příliš dlouho čekat. Předpokládá se, že Sony telefon odhalí během své tiskové konference na letošním MWC, které startuje již 22. února, a tak se necháme překvapit, s čím nakonec výrobce přijde.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Mě to bylo taky jasné ale rámeček znamená snad kolem do kola ne ??? Tvrdit bezrameckovy je trošku prehnane… Článek je dobrý ale bez rámečku vážně není :-)

Bez rámečku ??? Jak to může být bez rámečku když nahoře a dole jsou takové hrůzy ?? Boze boze je to vážně hrůza …

David Pilař

31. 1. 2016, 16:30
Android aplikace

Samozřejmě jsem myslel rámeček po stranách a každému, kdo se na ten obrázek podíval, to musí být jasné :)

No mne nevadia na Sony tie horné a dolné rámčeky… nie sú už také veľké ako kedysi a aspoň sa telefón dobre drží v ruke a ovláda…

Václav Hlava

31. 1. 2016, 9:17
Android aplikace

Tak takhle se mi moc líbí! :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim