reklama

Skype – skupinové videohovory přichází na mobilní zařízení

Skype – skupinové videohovory přichází na mobilní zařízení
2016-01-14T10:21:09+01:00
• 14. 1. 2016

Skype má za sebou deset let od té doby, kdy zahájil bezplatné videohovory mezi dvěma uživateli, což využívá nejeden z nás, že? Nicméně dnes se rozhodl, k tomuto výročí, oznámit, že nově budou moci uživatelé využít bezplatných skupinových videohovorů i na mobilních zařízeních. To nezní vůbec špatně a za sebe dávám palec nahoru.

Nová funkce přichází na všechny majoritní platformy – Android, iOS i Windows 10 Mobile. Kdy přesně se novinky dočkáme? To zatím nikdo neví, ale Skype vytvořil před-registrační stránky, kde se můžete pokusit získat funkci pro sebe, jakmile bude k dispozici. Až tedy možnost nastane, obdržíte email a jste plně připraveni k testování.

nexus2cee_gvc_android-1

Na obrázku výše vidíme, jak by mělo skupinové volání pravděpodobně vypadat a fungovat. Většina oznámení Skypu jsou ohledně historie volání mezi lidmi, respektive se jedná spíše o propagační statistiky. Nicméně pokud funkci chcete vyzkoušet, doporučuji se zaregistrovat a čekat, stejně jako já.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim