reklama

Skype – skupinovĂ© videohovory pĹ™icházĂ­ na mobilnĂ­ zařízenĂ­

Skype – skupinovĂ© videohovory pĹ™icházĂ­ na mobilnĂ­ zařízenĂ­
2016-01-14T10:21:09+01:00
• 14. 1. 2016

Skype má za sebou deset let od té doby, kdy zahájil bezplatné videohovory mezi dvěma uživateli, což využívá nejeden z nás, že? Nicméně dnes se rozhodl, k tomuto výročí, oznámit, že nově budou moci uživatelé využít bezplatných skupinových videohovorů i na mobilních zařízeních. To nezní vůbec špatně a za sebe dávám palec nahoru.

Nová funkce pĹ™icházĂ­ na všechny majoritnĂ­ platformy – Android, iOS i Windows 10 Mobile. Kdy pĹ™esnÄ› se novinky doÄŤkáme? To zatĂ­m nikdo nevĂ­, ale Skype vytvoĹ™il pĹ™ed-registraÄŤnĂ­ stránky, kde se mĹŻĹľete pokusit zĂ­skat funkci pro sebe, jakmile bude k dispozici. AĹľ tedy moĹľnost nastane, obdržíte email a jste plnÄ› pĹ™ipraveni k testovánĂ­.

nexus2cee_gvc_android-1

Na obrázku výše vidíme, jak by mělo skupinové volání pravděpodobně vypadat a fungovat. Většina oznámení Skypu jsou ohledně historie volání mezi lidmi, respektive se jedná spíše o propagační statistiky. Nicméně pokud funkci chcete vyzkoušet, doporučuji se zaregistrovat a čekat, stejně jako já.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim